Baby Mozart: КВАРТЕТ ГІТАРИСТІВ​​​​​​​
Хочемо познайомити вас з історією квартету гітаристів.
У 1992 році квартет заснував викладач Київської консерваторії, заслужений артист України - Володимир Шаруєв. До складу квартету гітаристів він залучив своїх учнів-творчих однодумців, випускників Національної музичної академії: Руслана Черемних, Олега Григоровича та Марію Шаруєву.
🎼 В репертуарі квартету - класична і популярна сучасна музика, оригінальні твори для гітари (Гендель, Моцарт, Бетховен, Вівальді, Мусоргський, Чайковський, Родріго, Кардосо, Брауер, Скорик, Шамо, Віленський, Теодоракіс, Соколовський, інші).
Концерти квартету "Київ" з успіхом проходять у містах України, далекому та близькому зарубіжжі.
Всесвітньо відомий аргентинський гітарист і композитор Хорхе Кардосо був захоплений артистизмом українських музикантів і подарував їм декілька своїх творів, які вперше в Україні виконав квартет.
Традиційно останні 15 хвилин нашого музичного концерту - музична анімація для дітей і батьків, де ви зможете потанцювати та поспівати разом з вашими дітками!
Класичне мистецтво - ментальна та духовна опора людини в буремні часи. Зберігаймо спокій, слухаймо музику, любімо Україну.
ТРИВАЛІСТЬ ЗАХОДУ - 1 год
Baby Mozart: Кельтська музика
Запрошуємо на концерт етнічної музики кельтів, ірландців, шотландців, бретонців та галісійців: жваві народні танці - ріли і джиги, хорнпайпи і флінги, вальси і польки; повільні аери стародавніх бардів; музику ірландських пагорбів, шотландських Highlands. 
Ці мелодії спонукають до танцю та гарантовано подарують гарний настрій усій вашій родині!
Програму виконує фолкгурт «Рун» на 11-ти музичних інструментах у тому числі рідкісних традиційно-ірландських.
ВИКОНАВЦІ: 
Андрій Яковенко - повздовжні та поперечні флейти, мандоліна, бузукі, боуран (ірландський барабан).
Микола Іванов - альт, гайта (галісійська волинка), мандоліна, скрипка.
Сергій Каденко – гітари
ТРИВАЛІСТЬ ЗАХОДУ - 1 год
Back to Top